Твердопаливні котли тривалого горіння та піролізного типу

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Твердопаливні котли тривалого горіння і піролізного типу в Луцьку

на сторінку

Автономне опалення як спосіб самостійного і незалежного обігріву приміщень стає все більш популярним. Котел на твердопаливній основі тривалого горіння вважається економічним, зручним і безпечним рішенням проблеми придбання обладнання для обігріву.

Котли тривалого горіння на твердопаливної основі: принцип роботи

Подібні системи можуть бути використані як для будинку, так і в складських, громадських, заводських будівлях. Їх головним плюсом вважається можливість нечастого завантаження котла паливними матеріалами. Це пояснюється двома особливостями:

  • котли відрізняються незвичайною циліндричної формою;
  • використання нестандартного способу згоряння паливного матеріалу, властивого лише цим установкам.

В котлах тривалого горіння паливо згорає зверху вниз, що допомагає зробити процес спалювання незрівнянно повільнішим і легшим, ніж в класичних моделях. Закладене всередину паливо починає згоряти з верхнього шару, а решта частини всього лише тліють, прекрасно просушуючись при цьому. Такий варіант завантаження дозволяє значною мірою збільшити ККД. Саме завдяки цьому ці котли на твердому паливі є більш зручними у використанні і економічними.

Завантаження палива виробляється через 30-50 годин, тут все залежить від використовуваного матеріалу. Незважаючи на невеликі габарити, подібні печі можуть вмістити в собі чималий обсяг палива, що позитивно впливає на тривалість спалювання. Сьогодні всі котли на твердому паливі тривалого горіння можна поділити на два основних типи:

  • установки, в яких існує можливість використовувати лише дрова для спалювання;
  • системи, в яких можна використовувати не тільки деревину, а й вугілля або кокс (універсальні види).

Ще одним важливим моментом є той факт, що чистку таких моделей потрібно проводити лише раз на місяць.

Відмінні риси котлів піролізного типу

Подібні теплогенератори також влаштовані за принципом згоряння спочатку верхнього шару, але ключовою відмінністю від котлів тривалого горіння можна назвати те, що під час горіння гази вступають в реакцію ( піроліз). Цей процес спирається на те, що висушена деревина розбивається на летючі частинки через високу температуру. За рахунок цього підігрів сильно поліпшується, і з'являється ще один етап згоряння, що надає можливість збільшити ККД і тривалість горіння.

Де замовити твердопаливні котли тривалого горіння і піролізного типу в Луцьку?

Якщо вам необхідно купити подібну систему в Україні, інтернет-магазин «Termounion» пропонує великий асортимент продуктивних видів. Ми займаємося продажем виключно якісних товарів від зарекомендували себе виробників, тому ви можете бути впевнені, що купуєте краще за доступною ціною. До Луцька здійснюється доставка, при необхідності можлива доставка в найближчі населені пункти. Важливими мінусами всіх котлів на твердопаливної основі вважалися швидке згоряння паливного матеріалу і невисока продуктивність. Але на сьогоднішній день завдяки варіантам піролізного типу і тривалого горіння ви можете навіть не згадувати про цю проблему.