Твердопаливні котли тривалого горіння та піролізного типу

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Твердопаливні котли тривалого горіння і піролізного типу в Закарпатті

на сторінку

Автономне опалення як спосіб самостійного і незалежного обігріву приміщень стає все більш популярним. Котел на твердопаливної основі тривалого горіння можна назвати бережливим, продуктивним і безпечним рішенням проблеми покупки опалювального обладнання.

Котли тривалого горіння на твердопаливної основі: у чому їх відмінності

Такі системи можна використовувати як для будинку, так і в складських, громадських, заводських будівлях. Їх початковим плюсом є можливість рідкісної завантаження котла паливними матеріалами. Це пояснюється двома особливостями:

  • подібні установки відрізняються незвичайною циліндричної формою;
  • застосування специфічного способу спалювання палива, який властивий лише цим моделям.

В моделях тривалого горіння паливо згорає зверху вниз, що робить процес спалювання істотно довшим за часом і простішим, ніж в класичних моделях. Закладене всередину паливо починає горіти з верхнього шару, а інші елементи тільки лише тліють, прекрасно просушуючись в процесі. Подібний метод навантаження допоміг значною мірою збільшити ККД. Саме завдяки цьому ці котли на твердопаливній основі вважаються більш комфортними і бюджетними.

Підкидання палива здійснюється через 30-50 годин, тут все залежить від використовуваного матеріалу. Незважаючи на скромні розміри, такі вироби здатні вмістити в собі великий обсяг паливного матеріалу, що добре впливає на тривалість спалювання. Зараз всі твердопаливні котли тривалого горіння можна розділити на два основних типи:

  • вироби, в яких можна використовувати лише дрова для обігріву;
  • установки, в яких дозволяється використовувати не тільки деревину, а й вугілля або кокс (універсальні типи).

Серйозним моментом вважається той факт, що чистку таких котлів необхідно проводити лише раз на місяць.

Відмінні риси котлів піролізного виду

Подібні теплогенератори також працюють за принципом спалювання спочатку верхнього шару, але ключовою відмінністю від котлів тривалого горіння можна назвати те, що в процесі гази вступають в реакцію (піроліз). Цей процес спирається на те, що висушена деревина розпадається на летючі частинки через високу температуру. Завдяки цьому віддача тепла відчутно покращується, і з'являється ще один етап згоряння, що дозволяє підвищити ККД і тривалість підтримки тепла.

Де замовити твердопаливні котли тривалого горіння і піролізного типу в Закарпатті?

Якщо вам потрібно купити таку систему в Україні, інтернет-магазин «Termounion» пропонує широкий асортимент сучасних видів. Ми займаємося продажем лише міцних товарів від перевірених компаній, тому ви можете бути впевнені, що обираєте краще за приємною ціною. У Закарпатті пропонується доставка, при бажанні клієнта можлива доставка в довколишні населені пункти. Важливими мінусами всіх котлів на твердому паливі вважалися швидке спалювання палива і низька продуктивність. Але зараз завдяки варіантам піролізного типу і тривалого горіння можна навіть не згадувати про цю проблему.