Віта Клімат

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Твердопаливні котли тривалого горіння Віта Клімат в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Твердопаливні котли тривалого горіння Віта Клімат - відмінний аналог продукції імпортних виробників. Так як котли повністю автономні, вони набувають все більше і більше популярності серед інших моделей котлів на ринку.

Переваги твердопаливних котлів тривалого горіння Віта Клімат

Використовуватися котли Віта Клімат можуть для опалення як невеликих будинків, так і великих підприємств. Твердопаливні котли досить швидко розігріваються, попередньо нагріваючи повітря, що покращує подальший процес горіння. Котли Отавва мають велику завантажувальну камеру, яка розташовується практично в усьому котлі, за винятком нижньої частини. Завдяки циліндричної формі, твердопаливні котли Отавва можуть витримувати великий тиск, при цьому не створюючи загрози розгерметизації.

Опалювальним матеріалом можуть бути як дрова, так і брикети. Додатково також можна використовувати палети, тирсу , але бажано вперемішку з іншими матеріалами. Виробники не рекомендують топити свіжозрізаних дровами, щоб уникнути конденсату, який може утворитися в димоході. Від вибору опалювального матеріалу для котла залежить і час згоряння палива. Так при топці дровами котел буде горіти не менше 30 годин, але при топці брикетами можна досягти кращих показників - близько 35 годин при одному завантаження в котел. Також не може не вражати ККД твердопаливних котлів Отавва - 91%, що є набагато більше, ніж у попередніх моделях виробника. ККД не знижується навіть при роботі на не великих потужностях. Такі результати досягаються завдяки принципу тривалого горіння.

Середня маса котлів становить від 200 до 250 кг. Встановлюються котли на підлогу, яка має бути попередньо підготовлена для цього. Бажано покрити майбутнє місце котла стяжкою бетону.