Твердопаливні котли вітчизняного виробника

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Твердопаливні котли українського виробництва в Львові

на сторінку

Зараз на ринку можна побачити величезну кількість самих різних видів котлів на твердопаливної основі зарубіжного виготовлення. Але більшість з них відрізняються відчутно високою вартістю. Тим більше що найчастіше клієнти платять свої гроші не стільки за особливу якість, скільки за відоме ім'я марки, яка виготовляє котли. Твердопаливні котли, вироблені в Україні, не тільки відрізняються меншою вартістю, але і не поступаються іноземним маркам в безпеці, інноваційності та довговічності.

Твердопаливні котли українського виробника: головні плюси

Якщо ви роздумуєте над тим, купити чи не купити установку опалення для будинку саме від українських брендів, необхідно звернути увагу на такі переваги:

  • адекватна вартість;
  • дозволяється використовувати найрізноманітніші типи паливного матеріалу;
  • системи повністю автономні;
  • котли не вимагають складного обслуговування;
  • відрізняються чудовим обігрівом;
  • відчутно високий рівень ККД (80%).

Котли на твердому паливі та теплогенератори українського виробництва, як і зарубіжні моделі, виготовляються з надійної сталі або чавуну. Кожен матеріал відрізняється своїми власними перевагами, тому досить важко вирішити, який є кращим вибором.

Котли зі сталі відрізняються чудовою стійкістю, вони стійко переносять навіть різкі перепади температури. Навіть якщо температура раптом істотно зростає або падає, установка з еластичної надійної сталі зуміє перенести таку зміну без тріщин. Крім того, сталь визнана надзвичайно практичним матеріалом: вона може швидко нагрітися, що досить добре для таких установок. Якщо ви будете стежити за чистотою системи і правильно її експлуатувати, то можете розраховувати на роботу подібного котла на твердопаливній основі до 15 років.

Котли з чавуну відрізняються стійкістю до іржі і прекрасної міцністю. Правильно використовуючи систему після проведення професійної її установки, можна розраховувати на 20 років безпроблемної і хорошої роботи. Як правило, системи з чавуну складаються з різних секцій, тому ви можете контролювати силу горіння. Але для зручної експлуатації рекомендуємо вже під час покупки добре розрахувати, яка саме потужність вам найбільше підходить.

Де замовити котли на твердому паливі вітчизняного виготовлення у Львові?

Інтернет-магазин «Termounion» пропонує широкий асортимент надійних і економічних систем опалення. Ми займаємося продажем якісної продукції українських та зарубіжних виробників, тому у нас ви можете вибрати чудову продукцію за невисокою вартістю. При бажанні клієнта здійснюється доставка, яка охоплює Львів і найближчі населені пункти.

Котли на твердому паливі українських брендів є досить простими в експлуатації. Кілька разів в день вам потрібно буде закладати відповідний матеріал (дерево, вугілля, кокс). Також пам'ятайте про обов'язкове очищення від сажі раз в два тижні.