Marten

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Marten
Товщина теплообмінника

Твердопаливні котли вітчизняного виробника Marten в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Котли на тверде паливо вітчизняного виробника Marten

Впевнено зростає попит на котли, що спалюють тверде паливо. Зроблені в Україні твердопаливні котли Мартен - ефективні, надійні опалювальні пристрої, що гарантують суттєву економію коштів, витрачених на обігрів приміщень будь-якого призначення. Їх установка - гідна альтернатива системам електричного і газового опалення. Розташоване в Харкові підприємство «Marten» - в числі п'яти найбільших вітчизняних виробників таких агрегатів, провідний виробник Південно-Східного регіону України.
 
Переваги харківських котлів
 
Українці активно купують обладнання цієї торгової марки. Воно випускається відповідно до високих європейських стандартів якості. Автори проектів - кваліфіковані інженери. Високотехнологічна роботизована збірка котлів з високоміцних сталевих деталей забезпечують їм успішну конкуренцію з аналогами від інших виробників. Популярні твердопаливні котли Marten зручні в експлуатації, завдяки:
 - автономному функціонуванню серії BAZE (автоматика і електроніка не використовуються);
 - пожежної безпеки;
 - зовнішньої привабливості, компактності;
 - високій якості виробництва (термодинамічні і гідравлічні розрахунки здійснюються індивідуально, матеріал - котельна сталь, герметичні зварні шви, стійке порошкове забарвлення поверхні);
 - простоті в обслуговуванні (тільки періодична заправка паливом і видалення золи, смол);
 - доступною ціною.
 

Сфера використання

Котли від Мартен допоможуть підтримувати приємну температуру в будь-яких приміщеннях:
- житлових будинках, котеджах;
- дачних будиночках;
- господарських, складських приміщеннях;
- офісних будівлях;
- в цехах виробничих підприємств, заводів, фабрик.

Асортимент

ТМ «Marten» пропонує лінійку класичних агрегатів побутового призначення (потужність до 45 кВт.), Промислове опалювальне обладнання (до 1 МВт.). Об'ємні камери і системи автоматизованої подачі палива в моделях тривалого горіння дозволяють їм функціонувати до кількох діб без втручання господаря.
1 кВт потужності котлів нагріває 10 кв. м. навколишнього простору. При виборі моделі, крім розмірів приміщення слід враховувати його теплоізоляцію і коригувати потужність з урахуванням відсотка можливих втрат тепла.

Серія Base

Призначення Base - опалення приміщень до 180 кв.м. Серед них є моделі з варильною поверхнею (чавунною плитою), що дають можливість одночасно з обігрівом готувати їжу. Зовні вони нагадують електричну піч. Компактний котел Marten цієї серії встановлюється в житлових приміщеннях, а не в підвалі. Вони найдешевші з усієї лінійки продукції. Одне завантаження паливом забезпечує комфортну температуру в приміщенні протягом 5 - 8 годин. Теплообмінник агрегатів обладнаний водяною сорочкою, нижніми охолоджуючими колосниками, верхнім економайзером для поділу потоку димових газів за двома напрямками.

Серія Comfort

Це серія котлів преміум сегменту, що володіють особливими перевагами:
- добу роботи після одноразової завантаження вугілля;
- наявність блоку автоматики, що регулює роботу котла (обладнані автоматичним контролером, вентилятором забору повітря, циркуляційним насосом, що оберігає від раптового загасання вогню клапаном);
- комплектація доповнена автоматичними програмованими терморегуляторами температури навколишнього середовища;
- наявність рухливих колосників, додаткової дверки для швидкого видалення золи;
- максимальний ККД, що охолоджує колосники;
- можливість споживання всіх видів твердого палива;
- 4 напрямки ходу димового газу;
- пошарове згоряння палива;
- термін служби досягає 15 років.

Доцільно купити твердопаливний котел мартен зазначеної вище серії для експлуатації в просторих будівлях, приміщеннях (100 м2 - 980 м2.) Більшість користувачів купують їх для роботи на антрациті та інших видах кам'яного вугілля. Є варіанти котлів для спалювання деревних матеріалів (дров, тирси, дерев'яних або торф'яних брикетів, пелетних гранул).

Серія Industrial

Промислові твердопаливні котли Мартен Industrial - новинка для власників промислових об'єктів. Вони володіють всіма перевагами моделей категорії Comfort, обігрівають площу до 5000 кв. м., мають ще більш об'ємні топкові камери. За простотою в експлуатації вони не поступаються газовому обігрівальному обладнанню. Такі твердопаливні котли Marten забудовники часто використовують для опалення багатоквартирних новобудов.