Твердопаливні котли вітчизняного виробника

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Твердопаливні котли українського виробництва в Чернівцях

на сторінку

В наші дні на ринку можна відшукати вражаючу кількість найрізноманітніших моделей твердопаливних котлів іноземного виробництва. Але багато хто з них відрізняються надмірно високою вартістю. Тим більше що зазвичай клієнти платять свої гроші не стільки за високу якість, скільки за розкручене ім'я марки, яка виробляє товар. Твердопаливні котли, вироблені в Україні, не тільки відрізняються меншою ціною, але і не поступаються іноземним маркам в безпеці, сучасності та довговічності.

Твердопаливні котли українського виробника: головні переваги

Якщо ви задумалися над тим, купити чи не купити установку опалення для будинку саме від українських виробників, важливо звернути увагу на такі плюси:ие плюсы:

  • приємна вартість;
  • допускається використовувати найрізноманітніші види палива;
  • котли повністю автономні;
  • системи не потребують складного обслуговування;
  • відрізняються довгим і рівномірним обігрівом;
  • досить високий рівень ККД (80%).

Твердопаливні котли та теплогенератори нашого виробництва, як і зарубіжні системи, виготовляються з надійної сталі або чавуну. Кожен матеріал відрізняється своїми власними достоїнствами, тому досить важко стверджувати, який вважається найкращим вибором.

Сталеві котли відрізняються високою стійкістю, вони витримують навіть різкі перепади температури. Навіть якщо температура раптом істотно зростає або падає, установка з еластичної надійної стали зуміє перенести подібну зміну без руйнування поверхні. Ще сталь визнана надзвичайно практичним матеріалом: вона здатна швидко нагрітися, що дуже добре для таких установок. Стежачи за чистотою системи і правильно її експлуатуючи, можна розраховувати на службу такого котла на твердому паливі до 15 років.

Чавунні котли відрізняються стійкістю до корозії і прекрасної довговічністю. Якщо ви будете правильно використовувати систему і проведете професійну установку, то можете розраховувати на 20 років безпроблемної і хорошої роботи. Як правило, чавунні котли складаються з окремих секцій, тому ви можете контролювати потужність опалення. Але для зручної експлуатації радимо вже в процесі покупки добре розрахувати, яка саме потужність вам потрібна.

Де замовити котли на твердому паливі вітчизняного виробництва в Чернівцях?

Інтернет-магазин «Termounion» пропонує широкий асортимент надійних і економічних систем опалення. Ми займаємося продажем першосортною продукції вітчизняних і зарубіжних виробників, тому у нас ви можете придбати хорошу продукцію за невисокою вартістю. При бажанні клієнта пропонується доставка, яка охоплює Чернівці та найближчі населені пункти.

Твердопаливні котли вітчизняних компаній є досить простими у використанні. Кілька разів в день вам необхідно буде закладати відповідний матеріал (деревина, вугілля, кокс). Також пам'ятайте про профілактичну чистку від сажі раз в два тижні.