Твердопаливні котли вітчизняного виробника

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Твердопаливні котли українського виробництва в Києві

на сторінку

На сьогоднішньому ринку можна відшукати велику кількість самих різних варіантів твердопаливних котлів закордонного виробництва. Але більшість з них відрізняються надмірно високою вартістю. Тим більше що найчастіше клієнти платять свої гроші не стільки за особливу якість, скільки за розрекламоване ім'я марки, яка виробляє системи. Твердопаливні котли, вироблені в Україні, не тільки радують меншою вартістю, але і не поступаються зарубіжним виробникам як, сучасності та довговічності.

Котли на твердопаливної основі нашого виробника: ключові переваги

Якщо ви роздумуєте над тим, купити чи не купити систему опалення для будинку саме від вітчизняних компаній, важливо звернути увагу на такі плюси:

  • ринкова вартість;
  • можливість використовувати найрізноманітніші види палива;
  • котли працюють автономно;
  • установки не вимагають складного обслуговування;
  • відрізняються якісним обігрівом;
  • досить високий рівень ККД (80%).

Твердопаливні котли та теплогенератори українського виробництва, як і імпортні установки, виготовляються з високоякісної сталі або чавуну. Ці матеріали відрізняються своїми власними достоїнствами, тому досить складно стверджувати, який вважається найкращим вибором.

Котли зі сталі відрізняються чудовою стійкістю, вони можуть витримати навіть сильні перепади температури. Навіть якщо температура раптом значно зростає або падає, система з еластичної надійної сталі без проблем перенесе подібну зміну без пошкоджень. Крім того, сталь визнана надзвичайно практичним матеріалом: вона здатна швидко нагрітися, що досить добре для таких установок. Якщо ви будете стежити за чистотою системи і правильно її експлуатувати, то можете розраховувати на службу подібного котла на твердопаливної основі до 15 років.

Чавунні котли відрізняються стійкістю до корозії і чудовою міцністю. Якщо ви будете правильно використовувати систему і проведете професійну установку, то можете розраховувати на 20 років безпроблемної і надійної роботи. Як правило, котли з чавуну складаються з окремих секцій, тому ви можете перевіряти самостійно силу горіння. Але для зручної експлуатації радимо вже під час покупки добре продумати, яка саме потужність вам підійде.

Де замовити котли на твердопаливної основі вітчизняного виробництва в Києві?

Інтернет-магазин «Termounion» пропонує чималий асортимент надійних і економічних систем опалення. Ми займаємося продажем якісної продукції вітчизняних і зарубіжних марок, тому у нас ви можете купити надійну продукцію за приємною ціною. При бажанні клієнта надається доставка, яка охоплює Київ та найближчі населені пункти.

Котли на твердопаливної основі вітчизняних компаній є відносно простими у використанні. Кілька разів в день вам потрібно буде закладати відповідний матеріал (деревина, вугілля, кокс). Також не забувайте про профілактичну чистку від сажі раз в два тижні.