Твердопаливні котли вітчизняного виробника

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Твердопаливні котли українського виробництва в Луцьку

на сторінку

На сьогоднішньому ринку можна знайти безліч самих різних моделей твердопаливних котлів імпортного випуску. Але більшість з них відрізняються дуже високою ціною. Крім того, в більшості випадків клієнти платять свої гроші не стільки за високу якість, скільки за розрекламоване ім'я марки, яка виробляє котли. Котли на твердопаливній основі, випущені в Україні, не тільки характеризуються меншою вартістю, але і не поступаються імпортним маркам у прогресивності і міцності.

Твердопаливні котли нашого виробника: ключові плюси

Якщо ви роздумуєте над тим, купити чи не купити установку опалення для будинку саме від українських компаній, потрібно звернути увагу на такі плюси:

  • доступна ціна;
  • ви можете використовувати найрізноманітніші види палива;
  • котли є автономними;
  • установки не потребують складного обслуговування;
  • відрізняються чудовим обігрівом;
  • досить високий рівень ККД (80%).

Твердопаливні котли та теплогенератори нашого виробництва, як і іноземні системи, виробляються з надійної сталі або чавуну. Кожен матеріал відрізняється своїми власними унікальними характеристиками, тому досить важко визначити, який можна назвати найкращим вибором.

Котли зі сталі відрізняються чудовою стійкістю, вони стійко переносять навіть чималі перепади температури. Навіть якщо температура раптом істотно зростає або падає, котел з еластичної якісної сталі без проблем перенесе таку зміну без тріщин. Ще сталь є надзвичайно практичним матеріалом: вона може швидко нагрітися, що досить добре для таких установок. Якщо ви будете стежити за чистотою системи і правильно її експлуатувати, то можете розраховувати на службу такого котла на твердому паливі до 15 років.

Моделі з чавуну відрізняються стійкістю до іржі і чудовою надійністю. Правильно використовуючи систему після проведення професійної її установки, можна розраховувати на 20 років безпроблемної і надійної роботи. Найчастіше чавунні котли складаються з окремих секцій, завдяки чому ви можете контролювати силу опалення. Але для зручної експлуатації радимо вже в процесі покупки добре продумати, яка саме сила вам потрібна.

Де замовити котли на твердому паливі вітчизняного виробництва в Луцьку?

Інтернет-магазин «Termounion» пропонує широкий асортимент міцних і безпечних систем опалення. Ми займаємося продажем перевіреної продукції вітчизняних і зарубіжних марок, тому у нас ви можете вибрати гарну продукцію за приємною вартістю. При необхідності здійснюється доставка, яка охоплює Луцьк і приміські населені пункти.

Твердопаливні котли українських компаній є відносно простими у використанні. Кілька разів в день вам необхідно буде закладати відповідний матеріал (дерево, вугілля, кокс). Також не варто забувати про обов'язкову очистку від сажі раз в два тижні.