Твердопаливні котли вітчизняного виробника

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Твердопаливні котли українського виробництва в Рівному

на сторінку

На сьогоднішньому ринку можна знайти велику кількість самих різних варіантів твердопаливних котлів закордонного виробництва. Але багато хто з них відрізняються дуже високою вартістю. Крім того, зазвичай покупці платять свої гроші не стільки за хорошу якість, скільки за розкручене ім'я компанії, яка випускає установки. Твердопаливні котли, виготовлені в Україні, не тільки радують меншою вартістю, але і не поступаються імпортним виробникам в безпеці, інноваційності та довговічності.

Котли на твердому паливі вітчизняного виробника: головні переваги

Якщо ви задумалися над тим, купити чи не купити установку опалення для будинку саме від українських торгових марок, потрібно звернути увагу на ці плюси:

  • невисока вартість;
  • можливість використовувати найрізноманітніші види палива;
  • моделі повністю автономні;
  • котли не вимагають складного обслуговування;
  • відрізняються чудовим обігрівом;
  • відчутно високий рівень ККД (80%).

Твердопаливні котли та теплогенератори нашого виробництва, як і імпортні установки, виготовляються з міцної сталі або чавуну. Ці матеріали відрізняються своїми власними унікальними характеристиками, тому досить складно сказати, який є кращим вибором.

Котли зі сталі відрізняються гарною стійкістю, вони стійко переносять навіть чималі перепади температури. Навіть в разі, якщо температура раптом істотно зростає або падає, котел з еластичної якісної сталі зуміє перенести подібну зміну без тріщин. Ще сталь визнана вкрай практичним матеріалом: вона здатна швидко нагрітися, що дуже добре для таких систем. Якщо ви будете стежити за чистотою системи і правильно її експлуатувати, то можете розраховувати на використання подібного котла на твердому паливі до 15 років.

Котли з чавуну відрізняються стійкістю до іржі і високою надійністю. Якщо ви будете правильно використовувати систему і проведете професійну установку, то можете розраховувати на 20 років безпроблемної і хорошої роботи. Найчастіше чавунні системи складаються з різних секцій, тому ви можете перевіряти самостійно силу горіння. Але для комфортної експлуатації все ж краще вже в процесі покупки добре продумати, яка саме потужність вам підійде.

Де замовити твердопаливні котли українського виробництва в Рівному?

Інтернет-магазин «Termounion» пропонує великий асортимент міцних і безпечних котлів опалення. Ми займаємося продажем першосортної продукції вітчизняних і закордонних виробників, тому у нас ви можете придбати надійну продукцію за невисокою вартістю. При бажанні клієнта доступна доставка, яка охоплює Рівне і обласні населені пункти.

Котли на твердому паливі вітчизняних торгових марок є досить простими в експлуатації. Кілька разів в день вам необхідно буде закладати відповідний матеріал (деревина, вугілля, кокс). Також не забувайте про профілактичну чистку від сажі раз в два тижні.