Твердопаливні котли вітчизняного виробника

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Твердопаливні котли українського виробництва в Тернополі

на сторінку

Зараз на ринку можна знайти величезну кількість самих різних моделей твердопаливних котлів імпортного випуску. Але багато хто з них відрізняються дуже високою вартістю. Тим більше що в багатьох випадках покупці платять свої гроші не стільки за чудову якість, скільки за розкручене ім'я марки, яка виготовляє продукцію. Котли на твердому паливі, випущені в Україні, не тільки характеризуються меншою вартістю, але і не поступаються зарубіжним брендам в надійності, прогресивності і міцності.

Котли на твердому паливі вітчизняного виробника: основні плюси

Якщо ви задумалися над тим, купити чи не купити систему опалення для будинку саме від вітчизняних брендів, необхідно звернути увагу на ці переваги:

  • прийнятна вартість;
  • є можливість використовувати найрізноманітніші типи паливного матеріалу
  • установки працюють автономно;
  • системи не потребують складного обслуговування;
  • відрізняються чудовим обігрівом;
  • досить висока ступінь ККД (80%).

Твердопаливні котли та теплогенератори українського виробництва, як і зарубіжні моделі, виготовляються з високоякісної сталі або чавуну. Кожен матеріал відрізняється своїми власними плюсами, тому досить важко стверджувати, який можна назвати найкращим вибором.

Варіанти зі сталі відрізняються прекрасною стійкістю, вони можуть витримати навіть сильні перепади температури. Навіть коли температура раптом сильно зростає або падає, система з еластичної якісної сталі зможе перенести таку зміну без пошкоджень. Ще сталь визнана надзвичайно практичним матеріалом: вона здатна швидко нагрітися, що дуже добре для подібних установок. Якщо ви будете стежити за чистотою системи і правильно її експлуатувати, то можете розраховувати на використання подібного твердопаливного котла до 15 років.

Чавунні котли відрізняються стійкістю до іржі і прекрасної надійністю. Якщо ви будете правильно використовувати систему і проведете професійну установку, то можете розраховувати на 20 років безпроблемної і надійної роботи. Як правило, чавунні системи складаються з окремих секцій, тому ви можете контролювати потужність опалення. Але для комфортної експлуатації все ж краще вже на момент покупки добре розрахувати, яка саме потужність вам найбільше підходить.

Де замовити котли на твердому паливі українського виробництва в Тернополі?

Інтернет-магазин «Termounion» пропонує широкий асортимент надійних і безпечних котлів опалення. Ми займаємося продажем першосортною продукції вітчизняних і зарубіжних брендів, тому у нас ви можете придбати хорошу продукцію за невисокою вартістю. При бажанні клієнта здійснюється доставка, яка охоплює Тернопіль і приміські населені пункти.

Твердопаливні котли українських брендів є досить простими в експлуатації. Кілька разів на добу вам необхідно буде закладати відповідний матеріал (дерево, вугілля, кокс). Також не варто забувати про обов'язкову очистку від сажі раз в два тижні.