Твердопаливні котли вітчизняного виробника

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Твердопаливні котли українського виробництва в Закарпатті

на сторінку

Сьогодні на ринку можна знайти велику кількість самих різних видів котлів на твердому паливі іноземного виготовлення. Але багато хто з них відрізняються відчутно високою вартістю. Крім того, в більшості випадків клієнти платять свої гроші не стільки за особливу якість, скільки за гучне ім'я марки, яка випускає продукцію. Котли на твердопаливної основі, випущені в Україні, не тільки радують меншою вартістю, але і не поступаються іноземним маркам в інноваційності та міцності.

Твердопаливні котли нашого виробника: основні плюси

Якщо ви роздумуєте над тим, купити чи не купити установку опалення для будинку саме від українських брендів, потрібно звернути увагу на такі переваги:

  • приємна вартість;
  • ви можете використовувати найрізноманітніші види палива;
  • котли є автономними;
  • установки не вимагають складного обслуговування;
  • відрізняються хорошим обігрівом;
  • досить висока ступінь ККД (80%).

Твердопаливні котли та теплогенератори нашого виробництва, як і імпортні установки, виробляються з високоякісної сталі або чавуну. Кожен матеріал відрізняється своїми власними унікальними характеристиками, тому досить складно визначити, який є кращим вибором.бором.

Котли зі сталі відрізняються чудовою стійкістю, вони стійко переносять навіть сильні перепади температури. Навіть якщо температура раптом істотно зростає або падає, установка з еластичної якісної сталі перенесе таку зміну без пошкоджень. Крім того, сталь є надзвичайно практичним матеріалом: вона може швидко нагрітися, що дуже добре для таких установок. Стежачи за чистотою системи і правильно її експлуатуючи, можна розраховувати на використання такого твердопаливного котла до 15 років.

Чавунні моделі відрізняються стійкістю до іржі і прекрасної міцністю. Правильно використовуючи систему після проведення професійної її установки, можна розраховувати на 20 років безпроблемної і надійної роботи. Найчастіше чавунні системи складаються з окремих секцій, завдяки чому ви можете перевіряти самостійно потужність горіння. Але для комфортної експлуатації все ж краще вже в процесі покупки добре розрахувати, яка саме потужність вам потрібно.

Де замовити котли на твердому паливі українського виробництва в Закарпатті?

Інтернет-магазин «Termounion» пропонує широкий асортимент надійних і безпечних котлів опалення. Ми займаємося продажем першосортної продукції вітчизняних і зарубіжних виробників, тому у нас ви можете вибрати чудову продукцію за приємною вартістю. При необхідності здійснюється доставка, яка охоплює Ужгород та обласні населені пункти Закарпаття.

Котли на твердому паливі українських брендів є досить простими в експлуатації. Кілька разів на добу вам потрібно буде закладати відповідний матеріал (деревина, вугілля, кокс). Також не варто забувати про обов'язкову очистку від сажі раз в два тижні.