Rocterm

Фільтри

Діапазон цін

Твердопаливні котли вітчизняного виробника Rocterm в Тернополі

на сторінку

Ви помітили, що сучасне газове опалення стає все менш вигідним і хочете встановити твердопаливний котел, проте переймаєтеся, що він буде займати багато вільного простору? Ми пропонуємо відмінне рішення даної проблеми. Котли Rocterm володіють компактними габаритами конструкції, а їх монтаж здійснюється в короткі терміни. Таким чином, наша техніка не тільки не буде займати зайвого місця у вашому приміщенні, але і допоможе створити додатковий затишок.

Твердопаливні котли Rocterm - це опалювальне обладнання, призначене для того, щоб забезпечити теплопостачання в будівлях комунально-побутового призначення, а також в індивідуальних житлових будинках.

Принцип роботи котла Rocterm

Котел твердопаливний найчастіше працює на таких видах палива, як паливні брикети і дрова різного діаметру. Варто зауважити таку річ: що більшим є діаметр дров, то довше вони горять. Однак, в такому випадку значно знижується теплова потужність котла.

За необхідності, ви також можете використовувати для топки котла наступні альтернативні види палива:

  • відходи деревообробки, вологість яких не перевищує 20%;
  • торф;
  • кам'яне вугілля;
  • деревна тирса (за умови, що її зміст в загальній масі палива не перевищуватиме 15%).

Котли Rocterm на твердому паливі: конструкція

Твердопаливні котли опалення виготовляються у вигляді прямокутної топки, яка являє собою завантажувальний бункер із задньою подачею повітря і набірною колосниковою решіткою. Конструкція даної опалювальної техніки виготовляється таким чином, щоб можна було робити дозавантаження палива в процесі горіння. Подібна особливість в поєднанні з конструкцією зольника дозволяє уникнути необхідності в щоденному розпалюванні котла.

Завдяки наявності системи подачі вторинного повітря, дерево і його похідні спалюються з максимальною ефективністю, а кількість викидів шкідливих речовин в атмосферу зводиться до мінімуму.

Твердопаливні котли тривалого горіння Rocterm: переваги

Наш котел твердопаливний для дому володіє наступними основними перевагами:

  • проста система управління;
  • надійна конструкція і відсутність потреби в дорогому технічному обслуговуванні;
  • в зоні горіння відсутні зварні шви, що гарантує довговічність корпусу котла;
  • великий обсяг топки, завдяки якому без додаткового завантаження забезпечується тривала робота котла;
  • можливість підключення автоматики в комплекті з нагнітальним вентилятором.

Залежно від обраного виду палива (дерево чи вугілля), котел опалення може перебувати в режимі очікування від 4 до 7 годин.

Твердопаливні котли Rocterm ціна і покупка

Rocterm - це досвідчений український виробник опалювального обладнання, який зарекомендував себе високою якістю продукції, яку виготовляє.

Купити твердопаливний котел можна, зв'язавшись по телефону з фахівцями нашого торгового відділу. Вони проконсультують вас з усіх питань і допоможуть підібрати котел із підходящою для вас вартістю.