Atlantic Ingenio VM 050 D400-3-E - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Atlantic Ingenio VM 050 D400-3-E

Код товару:

Ціна: 0 грн

немає в наявності

Гарантія (бак/електрична частина), р 5/2
Діаметр підключення, дюйм 1/2
Діапазон регулювання температури, °С 30-75
Наявність дисплею так
Наявність магнієвого аноду так
Регулятор потужності зовнішній
Час нагріву до 65°С, хв 100
Вага, кг 17
Країна-виробник товару Україна
Мінімальний тиск, бар 0.6
Ступінь захисту IP 25

Atlantic Ingenio VM 050 D400-3-E

Бойлери Atlantic із серії Ingenio - одні з найсучасніших водонагрівачів на даний момент, моделі, які стартували на ринку в 2013 році. Вони обладнані елегантним електронним управлінням, а також зручним LCD - дисплеєм. Вбудований мікропроцесор дозволяє повністю контролювати роботу бойлера за допомогою електронного управління.

«Розумна» система регулювання температури дозволить вам якомога більше знизити споживання електроенергії, а також отримати максимальний комфорт і зручність від експлуатації цього чудового водогрійного приладу. Модель має сучасний елегантний дизайн, спроектований буквально за останнім писком моди в побутовій техніці: плавні лінії приладу не залишать нікого байдужим.

Даний водонагрівальний прилад монтується на стіну, установка бойлерів Atlantic Ingenio проводиться вертикально. Потужність цього елегантного приладу - 2 кВт. Управління, як вже було сказано, у бойлера електронне, індикатор температури на водонагрівачі теж електронний, до речі, він відкритий, тобто, розташований на корпусі бойлера Atlantic Ingenio.

Водонагрівальний прилад обладнаний відкритим нагрівальним елементом (ТЕНом). Повний бак нагрівається за дві години 36 хвилин. До речі кажучи, внутрішній бак бойлера покривається високоякісним керамічним матеріалом, який наноситься електростатичним напиленням.

Водонагрівач має циліндричну форму, і працює на звичному для нас напрузі в 220 вольт. Робочий тиск для даного приладу - 8 бар. Вага бойлера Atlantic - 22 кг.

Максимальна температура, до якої може нагрітися вода в баку даного бойлера - приблизно 65 °C ( плюс- мінус 5 °C). Бойлер досить добре теплоізольований - при максимальній температурі води в баку втрачається приблизно 1.4 кВт енергії нагрітої води за добу.
Прискорення нагріву води досягається за рахунок використання спеціального Тена, виконаного з електротехнічної міді. Теплоізоляція цього суперсучасного бойлера виробляється екологічно чистим пінополіуретаном високої міцності і щільності.

Подача холодної води в бойлер і відбір гарячої проводиться через допрацьовані патрубки з нержавіючої сталі. Надмірний тиск води в бойлері скидається через вбудований запобіжний клапан. Також бак бойлера, який виробник робить зі сталі, надійно захищений від корозії системою додаткової антикорозійного захисту O'Pro.

Бойлер Atlantic Ingenio може працювати в п'яти різних режимах: «Максимум», « Smart - Control», «Комфорт», «Мінімум», «антизамерзання».

 

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18