Atlantic O'PRO PROFI VM 080 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Atlantic O'PRO PROFI VM 080

Код товару:

Ціна: 0 грн

немає в наявності

Внутрішнє покриття баку емаль
Гарантія (бак/електрична частина), р 3/1
Діаметр підключення, дюйм 1/2
Діапазон регулювання температури, °С 30-75
Наявність дисплею ні
Наявність магнієвого аноду так
Регулятор потужності внутрішній
Час нагріву до 65°С, хв 189
Вага, кг 22
Країна-виробник товару Україна
Мінімальний тиск, бар 0.8
Ступінь захисту IP 24

Atlantic O'PRO PROFI VM 080

Сама французька компанія Atlantic була створена ще в далекому 1968 році. Всі ці довгі роки не пройшли для компанії даремно, і зараз вона домоглася світового визнання в безлічі країн. В актив компанії можна записати також наявність на даний момент 15 майданчиків для виробництва, які розміщені по всьому світу. Що цікаво, частина виробництва цієї французької компанії розміщена і в Україні.

Серія бойлерів Atlantic O'ProP - це безпосередній спадкоємець електричних водонагрівачів з серії Atlantic EGO. Вони, як і їх попередники, насамперед, дуже високоякісні бойлери, які добре показують себе протягом усього терміну експлуатації. Електричні водонагрівачі цієї серії мають цілком традиційну конструкцію, яка оснащена не тільки мідним теплонагревательного елементом, а й магнієвим анодом, який ефективно захищає поверхню внутрішнього бака бойлера від шкідливого впливу водопровідної води і електрохімічної корозії.

Новий дизайн 2013 для серії бойлерів Atlantic O'ProP підкорює всіх своїми плавними лініями, а також зручністю в експлуатації - зовнішній терморегулятор бойлера розміщений дуже комфортно для споживача. Особлива технологія, яка використана під час проектування і виробництва бойлерів Atlantic даної серії, дозволяє зменшити гальванічний струм, який виникає між елементами всередині бака бойлера під час його роботи.

Повний бак води в бойлері нагрівається до своєї максимально можливої температури за 120 хвилин, тобто за дві години. Електричний водонагрівач оснащений електромеханічним управлінням.

Робочий внутрішній бак електричного водонагрівача має особливе покриття, яке являє собою гігієнічну і антибактеріальний захист. Дане покриття складається з міцної емалі, яка містить ще титан і кобальт.

Також бойлери Atlantic даної серії, оснащені запобіжним клапаном, який захищає ваш електричний водонагрівач від надлишкового тиску води і його наслідків. Бойлери можна встановлювати навіть в різних приміщеннях, в яких досить високий рівень вологості - електричні водонагрівачі Atlantic мають високий ступінь захисту, яка навіть може запобігти шкоду від прямого попадання бризок на частини і вузли конструкції бойлера. Термостат бойлерів Atlantic також надійно захищений від перегріву.

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18