Atlantic Slim Steatite VM 50 N3 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Atlantic Slim Steatite VM 50 N3

Код товару:

Ціна: 0 грн

немає в наявності

Внутрішнє покриття баку емаль
Гарантія (бак/електрична частина), р 7/2
Діаметр підключення, дюйм 1/2
Діапазон регулювання температури, °С 30-75
Наявність дисплею ні
Наявність магнієвого аноду так
Потужність тенів, кВт 1
Регулятор потужності зовнішній
Товщина стінки баку, мм 2
Час нагріву до 65°С, хв 88
Вага, кг 18.5
Країна-виробник товару Україна
Мінімальний тиск, бар 1
Ступінь захисту IP 24

Atlantic Slim Steatite VM 50 N3

Електричний водонагрівач Atlantic VM N3 CM (E) SLIM стеатітових - це ємнісний водонагрівальний прилад нового покоління. Такий бойлер надійний і запросто може забезпечувати ваш будинок гарячою водою протягом доби.

Дана модель бойлера розрахована на використання у вологих приміщеннях, і встановлюється такий бойлер вертикально. Бак бойлера покривається міцною сталлю, яка містить кобальт і титану - їх додають для того, щоб зробити захист від корозії ще більш надійною.
Бойлер Atlantic має класичну циліндричну форму, до якої вже всі звикли за останні роки. Також він оснащений компактним баком, індикація роботи бойлера і регуляція температури води, що нагрівається винесена на зовнішню поверхню. Як будь-яка інша найсучасніша техніка, даний електричний водонагрівач має високий ступінь захисту, що також сприяє і продовжену терміну експлуатації водогрійного приладу, а також робить його використання безпечним і позбавленим від дрібних ремонтів, перешкод у роботі і несподіваних поломок.

Бойлер оснащується сухим стеатитовим ТЕНом. Бак електричного водонагрівача покривається склокерамічним покриттям, яке містить у великій кількості кварц. Бойлер також на вході обладнаний розсікачем холодної води, виконаним з нержавіючої сталі.
Бойлер обладнаний зовнішнім терморегулятором, а також світловим індикатором. Також є в наявність гідравлічне управління.

Зменшене дзеркало змішування дає можливість отримати додаткові 30% гарячої води під час роботи бойлера. А внутрішній бак даного електричного водонагрівача легко піддається технічного обслуговування завдяки простій і доступній конструкції і розміщення.
Надійна і ефективна ізоляція з пінополіуретану ще і є екологічно чистою. А нержавіючий сталевий патрубок для набору гарячої води тепер ще більш вдосконалений.

Бойлер Atlantic захищений від попадання в конструкцію бризок , завдяки чому він може без побоювань встановлюватися в приміщенні з підвищеним рівнем вологості.

Також в комплекті з бойлером поставляється і діелектричне з'єднання. Бойлер обладнаний ще й запобіжним клапаном «4в1», який займається скиданням зайвого тиску і захистом від перегріву під час роботи водонагрівача.

При покупці надається гарантія на вже функціонуючий бак протягом семи років , на електричні деталі бойлера гарантія два роки.
Бойлер важить 13 кг, а нагрівається до максимальної температури за 106 хвилин. Потужність електричного водонагрівача - 2,1 кВт. Ну і не зайвим буде ще раз нагадати, що даний бойлер проводиться у Франції.

Напишіть свій відгук

  • 02.10.2014
    Так можливий, тому що він монтується горизонтально і вертикально
  • 02.10.2014
    Можливий монтаж під стелю?

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18