Gorenje TG 50 V - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Gorenje TG 50 V

Код товару:

Ціна: 0 грн

немає в наявності

Gorenje TG 50 V

Електричні водонагрівачі Gorenje TG 50 V давно вже встигли себе зарекомендувати на ринку, як дуже надійна техніка, яка коштує своїх грошей. Всі вже звикли, що за хорошу якість треба платити хороші гроші, і це найчастіше дійсно так. Але в виробника Gorenje, як і в будь-якого іншого хорошого виробника, в асортименті є щось для кожного покупця, з якою він не був платоспроможністю. Gorenje TG 50 V - це найпростіші, найдешевші і невибагливі електричні водонагрівачі, які, однак, не поступаються по надійності і якості виробництва іншим бойлерам.

Бойлери представленої серії встановлюються настінно, у вертикальному положенні. Доопрацьований фланець дозволяє рідше чистити бойлер і краще захищає від накипу.

Що стосується інших особливостей бойлера Gorenje, то має якісно виготовлений внутрішній емальований бак, а так само пластиковий корпус снажурі. Слід зазначити, що термометр в даній серії бойлерів відсутня, дає про себе знати дешевий ціновий сегмент.

Бойлери Gorenje серії TG також оснащені полуторакіловатним «мокрим» (або відкритим) мідним ТЕНом. Регулятор температури електричного водонагрівача ховається під кришкою, на заводі він устаналівается в положення «55°C», тобто, в так званий «економний режим роботи».

Виробник дає 1 рік гарантії на електричну частину бойлера і 3 роки на внутрішній бак водонагрівача.

Дана серія бойлерів дозволяє забезпечити гарячою водою для комфортного користування без зайвих проблем приблизно 3-4 чоловік, якщо вони будуть споживати воду в середній кількості.

Бойлери даної серії важать приблизно 30 кг, залежно від обсягу бака. Потужність нагрівального елемента , як вже було сказано - 1.5 кВт. Бойлер працює при робочому тиску в 6 Бар.

Повний бак електричного водонагрівача Gorenje серії TG нагрівається від 15°C до максимальної температури трохи більше трьох годин. Максимальна температура, якої може досягти гаряча вода в бойлері - 65°C.

За добу простою вода в баку бойлера втратить 1,57 кВт теплоти. Це означає, що кількість енергії, яке буде передано воді в баку бойлера за годину нагрівання, буде втрачено при простої водонагрівача приблизно за добу.

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18