Atmor

Фільтри

Діапазон цін

Проточні електричні водонагрівачі Atmor в Луцьку

на сторінку

Компанія Atmor на сьогоднішній день є найбільшим виробником і постачальником водогрійного обладнання в Ізраїлі. І це одна з причин, з яких підприємство виходить на міжнародний ринок контролю мікроклімату.

Серед проточних водонагрівачів саме Atmor є еталоном якості і найбільш відомим брендом. Останнім часом компанія також активно просувається в бік ринків збуту Китаю та Індії.
За приблизними підрахунками, понад мільйон водонагрівачів Atmor використовується на сьогоднішній день у всьому світі. Весь товар сертифікований і відповідає міжнародним стандартам, тобто, відповідає всім необхідним вимогам.
Жителі невеликих квартир, а також просто економні споживачі, давно переконалися, що невеликий проточний водонагрівач більш ніж доречний на кухні, чи то ваша квартира чи дача. Простота і легкість установки і використання, прийнятна ціна та гарантійні зобов'язання продавця аргументують на користь подібного придбання.

Проточні водонагрівачі призначені для обігріву води в ваших побутових цілях. Умови експлуатації повинні суворо дотримуватися. Водонагрівач проточний Atmor повинен знаходитися в достатньо обігрітих закритих приміщеннях.

Переваги проточних водонагрівачів Atmor над накопичувальними бойлерами

Дані водонагрівачі призначені для однієї точки і більше , залежно від моделей , в яку ви плануєте пускати гарячу воду. Вода попередньо не нагрівається , тому що не має достатньої потужності і резервуара для накопичення води . Вода гріється безпосередньо при включенні крана. Проходячи через тени , попередньо налаштувавши температуру ви вже будете мати гарячу воду заданої температури. Обмеженого обсягу води , який можна гріти немає .

У середньому , потужність таких моделей коливається близько 5 кВт але у виробництві є і більш потужніші . На деяких приладах є дисплеї , по яким достатньо просто відстежувати роботу водонагрівача. У більшості випадків , вода може нагрітися на 30 градусів вище , ніж до проходу через проточний водонагрівач , тому не варто дивуватися різниці в температурах проходить води взимку і влітку.

Загалом , досить практичне пристосування . Якщо у вас в будинку є загальна система подачі гарячої води і раптом подачу припинили , компактні водонагрівачі Atmor стануть порятунком в даному випадки . Та й з ціновою політикою ніяких проблем не виникне. Моделі Atmor надають нам досить хороший і надійний продукт , за реальною ціною , що не може не радувати. Дані пристосування дуже компактні , що може навіть послужити родзинкою інтер'єру вашої ванної або ж кухні . Вибір дуже радує. Вибір може бути як за формою так за матеріалом зовнішнього обрамлення приладу .

Альтернативою електричним проточним водонагрівачам є газові колонки.

Не варто коливатися при виборі в масі різних водонагрівачах , так як виробник Atmor вже встиг себе добре зарекомендувати на ринку.