Dafi

Фільтри

Діапазон цін

Проточні електричні водонагрівачі Dafi в Луцьку

на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Водонагрівачі - одна з затребуваних розробок сучасності. Досить доречна альтернатива подачі гарячої води у ваш будинок. Загалом водонагрівачі діляться на газові та електричні , але компанія Dafi надає нам широкий вибір саме електричних проточних водонагрівачів.

Проточні водонагрівачі Dafi як вирішення вашої проблеми з гарячою водою

Найбільшою перевагою є те , що за допомогою даного пристосування можна обігріти необмежене кількість води. Справа в тому , що вода не набирається в резервуар для подальшого обігріву. У таких системах вода проходить відразу через тен , який і гріє її і відразу подає на точку роздачі . Ось в плюси можна підписати те , що водонагрівачі Dafi призначені для обігріву однієї і більше точок в залежності від потужності . Але , що безумовно йде в плюс , так то що тут нету ніякого попереднього нагрівання , а просто включив і отримав гарячу воду.

Потрібно звернути увагу на напругу проходить по кабелях електромережі . Заздалегідь підготуйте свою проводку , так як можуть бути випадки , коли напруга для неї буде фатальним. Для установці бажано силовий введення . Dafi випускає моделі двох типів: однофазні 220в і двофазні 380в . У даному випадки потрібно бути дуже обережним при виборі , бо окремі моделі мають обмеження в потужності. Для зручності користування водонагрівачі оснащені декількома режимами роботи . Всі моделі Dafi малогабаритні , тому добре впишуться в картину вашого будинку. Форма може бути , як плоска , так і циліндрична . Місця займає по мінімуму. Колірна гамма також досить приваблива .

Альтернативою електричним проточним водонагрівачам є газові колонки.

Можете бути впевнені у продукції. Dafi вже встигла всіх здивувати своєю потужністю і функціональністю , що не може не порадувати . Ціновий рівень - середній , тому не варто приділяти увагу ціною при виборі моделі .