Водонагрівачі проточні

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Проточні електричні водонагрівачі в Івано-Франківську

на сторінку

Відмінності проточних водонагрівачів від накопичувальних

Проточні водонагрівачі відрізняються від класичних бойлерів тим , що у них , якщо дивитися за великим рахунком , практично повністю відсутні будь ємності для накопичення води - немає ні внутрішніх , ні зовнішніх баків. Вода в таких водонагрівачах нагрівається тільки під час її проходження через внутрішню структуру пристрою.
Водонагрівачі , як і відомі всім бойлери , можуть використовувати як джерело теплової енергії природний газ або електроенергію. Електроводонагрівачі володіють безперечною перевагою на ринку - це , перш за все , обумовлено високими цінами на природний газ і більшою безпекою електричних приладів в порівнянні з газовими .
Кріпляться водонагрівачі та вертикально , і горизонтально - це все залежить від конструкції кожної окремої моделі . Доступні пристрої різних розмірів , в прямій залежності від того , куди і де їх буде потрібно розмістити - у ванній кімнаті , або, наприклад , на кухні , під мийкою або над мийкою. Кількість води , яку ми зможемо отримати на виході нагрівача , прямо пропорційно залежить від його потужності. Проточний водонагрівач без проблем зможе забезпечити подачу від 10 до 15 літрів нагрітої води за хвилину.
Якщо ж проточного водонагрівача вам мало - на допомогу вам прийдуть накопичувальні бойлери.
 
Проточні водонагрівачі відрізняються типом водоподведення : для тих водонагрівачів , які кріпляться , скажімо , над мийкою , доречно нижнє водоподведеніе , для інших , наприклад , тих же водонагрівачів , змонтованих під мийкою , водоподведеніе роблять зверху. Також часто практикується використання в конструкції водонагрівача нержавіючих патрубків під час підведення і відведення води : воно виправдовує себе , коли бойлер встановлений на кухні, і постійно піддається впливу води з водопроводу і впливу підвищеної вологості.
 
Газові колонки й електричні проточні водонагрівачі мають різну специфіку. Правда , і у тих , і у інших передбачені системи для захисту від перегріву , а також запобіжні клапани захисту від великого тиску .